100% dofinansowanie pracowni przyrodniczych szkół podstawowych: ostatnie dni na składanie wniosków.

Przypominamy, iż 14 czerwca mija termin składania wniosków przez organy prowadzące szkoły podstawowe do MEN. W tym roku na dofinansowanie wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych przeznaczone zostanie 80 milionów złotych. Dofinansowanie wynosi 100%, nie jest wymagany wkład własny. Zachęcamy do odwiedzin dedykowanych stron, które zawierają propozycje wyposażenia szkolnych laboratoriów zarówno w pomoce tradycyjne (zestawy do eksperymentów z biologii, geografii, fizyki oraz chemii), jak i w materiały multimedialne, które można wykorzystać podczas pracy grupowej przy użyciu tablic interaktywnych. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na takie pytania, jak m.in.:

  • jak uzyskać dofinansowanie na wyposażenie szkolnych pracowni przyrodniczych?
  • kto może otrzymać dofinansowanie?
  • gdzie należy kierować wnioski o dofinansowanie wyposażenia laboratoriów?
  • jak wyglądają wnioski o dofinansowanie?

Jednocześnie informujemy, że na stronach znajdują się gotowe wnioski z wpisanymi pomocami szkolnymi, które proponujemy:

  • zestawy LaboLAB, czyli tradycyjne zestawy wyposażenia pracowni służące do eksperymentów wraz z podręcznikami metodycznymi, scenariuszami zajęć oraz zasobami interaktywnymi, każdy z zestawów może służyć do pracy z grupami uczniów do 30 osób,
  • Multimedialne Pracownie Przedmiotowe, czyli zestawy multimediów do wykorzystania na tablicach interaktywnych (fizyka, chemia, biologia).

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami! Lista podmiotów, w których ofercie można znaleźć w/w znajduje się tutaj (kliknij).  Przypominamy, że uzupełnione i podpisane wnioski należy przesyłać przez platformę ePUAP na skrzynkę Ministerstwa Edukacji Narodowej do 14.06.2019 r.

 

infografika_szkolnelaboratoria
Infografika ze strony szkolnelaboratoria.pl
Udostępnij post

Inne

artykuły

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Aktywna Tablica 2024. VR i programowanie [bezpłatny webinar, 07.05]

2024-04-26

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22