100% dofinansowanie pracowni przyrodniczych szkół podstawowych: ostatnie dni na składanie wniosków.

100% dofinansowanie pracowni przyrodniczych szkół podstawowych: ostatnie dni na składanie wniosków.

100% dofinansowanie pracowni przyrodniczych szkół podstawowych: ostatnie dni na składanie wniosków. 900 1200 Jacek Świątek

Przypominamy, iż 14 czerwca mija termin składania wniosków przez organy prowadzące szkoły podstawowe do MEN. W tym roku na dofinansowanie wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych przeznaczone zostanie 80 milionów złotych. Dofinansowanie wynosi 100%, nie jest wymagany wkład własny. Zachęcamy do odwiedzin dedykowanych stron, które zawierają propozycje wyposażenia szkolnych laboratoriów zarówno w pomoce tradycyjne (zestawy do eksperymentów z biologii, geografii, fizyki oraz chemii), jak i w materiały multimedialne, które można wykorzystać podczas pracy grupowej przy użyciu tablic interaktywnych. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na takie pytania, jak m.in.:

 • jak uzyskać dofinansowanie na wyposażenie szkolnych pracowni przyrodniczych?
 • kto może otrzymać dofinansowanie?
 • gdzie należy kierować wnioski o dofinansowanie wyposażenia laboratoriów?
 • jak wyglądają wnioski o dofinansowanie?

Jednocześnie informujemy, że na stronach znajdują się gotowe wnioski z wpisanymi pomocami szkolnymi, które proponujemy:

 • zestawy LaboLAB, czyli tradycyjne zestawy wyposażenia pracowni służące do eksperymentów wraz z podręcznikami metodycznymi, scenariuszami zajęć oraz zasobami interaktywnymi, każdy z zestawów może służyć do pracy z grupami uczniów do 30 osób,
 • Multimedialne Pracownie Przedmiotowe, czyli zestawy multimediów do wykorzystania na tablicach interaktywnych (fizyka, chemia, biologia).

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami! Lista podmiotów, w których ofercie można znaleźć w/w znajduje się tutaj (kliknij).  Przypominamy, że uzupełnione i podpisane wnioski należy przesyłać przez platformę ePUAP na skrzynkę Ministerstwa Edukacji Narodowej do 14.06.2019 r.

 

infografika_szkolnelaboratoria

Infografika ze strony szkolnelaboratoria.pl

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość