Rekrutacja – Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych

Rekrutacja – Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych

Rekrutacja – Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych 900 471 Jacek Świątek

Wyślij zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu! Szukamy pracowitych rąk i pomysłowych głów na stanowisko Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych. Praca z nami to nowoczesne narzędzia IT, specjalistyczne narzędzia edytorskie i tworzenie materiałów edukacyjnych, z których korzystać będą uczniowie na całym świecie!

Nie wymagamy doświadczenia w pracy z narzędziami edytorskim dostosowanymi do tworzenia interaktywnych treści edukacyjnych. Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu! Ważna jest natomiast dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole i samodzielność i terminowość wykonywania prac. Ze względu na charakter przygotowywanych treści edukacyjnych wymagamy znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie wykształcenie wyższe w zakresie filologii angielskiej.

Oferujemy ciekawą, twórczą pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym, kontakt z najnowszymi technologiami oraz możliwość rozwoju, w tym szkolenia z obszaru technologii cyfrowych w edukacji. Możesz liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o dzieło/zlecenia i motywujące wynagrodzenie.

Zobacz pełne ogłoszenie: https://bit.ly/rekrutacja_learnetic

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość