mTalent: Zaburzenia przetwarzania słuchowego

[vc_single_image image=”3706″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” css_animation=”appear”]
Druga część programu Percepcja słuchowa w postaci zestawu interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe
 • Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.
 • Ponad 500 ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnik metodycznego oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
 • Dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.
[vc_single_image image=”6972″ img_size=”large” add_caption=”yes” alignment=”center”]

mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego:

 • to bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój wyższych funkcji słuchowych, a także wspierających rozwój uwagi i pamięci opartej na analizatorze słuchowym,
 • jest przeznaczony dla terapeutów, w tym dla logopedów, pedagogów i nauczycieli pracujących z uczniami w wieku wczesnoszkolnym z trudnościami w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych,
 • jest uzupełnieniem pierwszej części programu mTalent Percepcja słuchowa, a także odrębnym programem służącym do stymulacji wyższych funkcji słuchowych.

W programie mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego uwzględniono działy takie jak:

 1. Lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków
 2. Identyfikacja i dyskryminacja dźwięków
 3. Rozpoznawanie cech dźwięków
 4. Czasowe aspekty słyszenia
 5. Rozumienie mowy w obecności dystraktorów
 6. Rozumienie mowy zniekształconej
 7. Rozmaitości
 8. Wyzwania słuchowe

mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego to kontynuacja popularnego programu z serii rozwijającego percepcję słuchową w postaci interaktywnych ćwiczeń i zasobów stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

Zestawy ćwiczeń w programie zostały zaprojektowane tak aby odzwierciedlały kryteria zawarte w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego (CAPD) stworzonej przez Amerykańskie Towarzystwo Mowy i Słuchu (ASHA, 1996).

[vc_btn title=”Wypróbuj DEMO produktu! ” style=”flat” color=”warning” size=”lg” align=”center” css_animation=”appear” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.mauthor.com%2Fpresent%2F5954356139130880|title:Demo%20mTalent%3A%20Zaburzenia%20przetwarzania%20s%C5%82uchowego|target:%20_blank” css=”.vc_custom_1601990147375{padding-top: 20px !important;}”]
[vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”10″ images=”6987,6988,6989″ img_size=”full” onclick=””]

Zobacz nowy katalog mTalent (2020/21)

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość