mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1

Zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej i pragmatyczne użycie języka

 • Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i terapii pedagogicznej, prowadzonych indywidualnie lub w małych grupach.
 • Ponad 200 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodniki metodyczne oraz zestaw dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
 • Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.
mTalent Autyzm
mTalent autyzm emocje
mTalent autyzm emocje
mTalent autyzm mowa

mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1 to:

 • ćwiczenia o prostej i przemyślanej konstrukcji z obszarów takich jak: emocje, gesty, homonimy, synonimy, proste wyrażenia frazeologiczne,
 • uzupełnienie ćwiczeń z programów dotyczących pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi,
 • zestaw materiałów dodatkowych w pudełku (np. karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny, tradycyjne pomoce dydaktyczne: kostki emocji, pieczątki),
 • kurs obsługi narzędzia pozwalającego na tworzenie dodatkowych ekranów multimedialnych dla dzieci (np. większej liczby ekranów indywidualnie dostosowanych do danego dziecka, ekranów z ćwiczeniami z konkretnego obszaru lub z konkretnymi elementami graficznymi, np. z fotografiami twarzy osób znajomych dzieciom),
 • jedyne na rynku materiały do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu przystosowane do działania na większości urządzeń multimedialnych (komputer, tablica i monitor interaktywny, laptop, tablet, smartfon).

mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1 to zbiory ćwiczeń dostosowane dla dzieci nieumiejących czytać oraz dla uczniów starszych, w przypadku których zadania zawierają tekst pisany.

Uwaga! Dodatek SPEcjalny!

Kup teraz mTalent. Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy i otrzymaj bezpłatnie część pierwszą programu mTalent. Autyzm. Mowa w kontekście społecznym.

W programie mTalent. Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy znajdziesz m.in. ćwiczenia z takich obszarów jak:

 • naśladowanie mowy podzielone na etapy o zróżnicowanym poziomie trudności, stopniowe  zwiększanie poziomu trudności wraz z postępami w nauce dziecka,

 • naśladowania oparte na rzeczywistym modelu (odzwierciedlenie ułożenia ust i  mimiki),

 • części mowy oraz pojęcia abstrakcyjne.

Zamów w programie Aktywna Tablica 2020-2024

Wszystkie programy z serii mTalent spełniają 100% wymogów rozporządzenia Aktywna Tablica 2020-2024. Skorzystaj z dofinansowania i stwórz w swojej szkole gabinet edukacyjno-terapeutyczny z programami mTalent.

Gdzie kupić programy z serii mTalent?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dystrybutora.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość