Konferencja „Nauczyciel i uczeń w cyfrowym świecie” – dołącz stacjonarnie lub online! [konferencja odwołana]

Konferencja „Nauczyciel i uczeń w cyfrowym świecie” – dołącz stacjonarnie lub online! [konferencja odwołana]

Konferencja „Nauczyciel i uczeń w cyfrowym świecie” – dołącz stacjonarnie lub online! [konferencja odwołana] 1201 629 Sebastian Urbański

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na konferencję hybrydową organizowaną przez Polskie Towarzystwo Dysleksji. Wydarzenie, którego jesteśmy partnerem, odbędzie się 27 października w Gdańsku, a tematem przewodnim będą role nauczyciela i ucznia w cyfrowym świecie. 

Wszystkich mieszkańców Trójmiasta, a także osoby, które chcą zafundować sobie wizytę w Gdańsku, zapraszamy do Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczyciela przy alei Hallera, a dla tych, którzy wolą oglądać nas z pozycji własnej kanapy przygotowaliśmy transmisję na żywo.

Polskie Towarzystwo Dysleksji zadbało o grono znakomitych ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i cennymi radami. Na konferencji wystąpią m.in.:

 • Przemek Staroń
 • Marta Młyńska
 • Prof. Roman Leppert
 • Prof. Andrzej Rokita i prof. Michał Klichowski
 • Michalina Ignaciuk

Na tak wspaniałym wydarzeniu w naszym mieście absolutnie nie mogło nas zabraknąć. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania, które zadebiutują na rynku w tym roku, a także podyskutujemy na temat naszej wizji nowoczesnej edukacji.

Uwaga! Z przyczyn nie leżących po stronie organizatora (PTD) wydarzenie musiało zostać anulowane.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość