Dystrybuuj materiały na platformie edukacyjnej

Dystrybuuj swoje multimedialne materiały edukacyjne za pośrednictwem nowoczesnych platform. Skorzystaj z naszej sprawdzonej i popularnej platformy Dzwonek.pl lub zbuduj z naszą pomocą swoją własną platformę opartą na silniku mCourser.

Różnorodne funkcje naszych portali i platform mogą zostać łatwo dostosowane do potrzeb Twoich użytkowników. Dzięki dostępnym narzędziom możesz w łatwy sposób stworzyć swój własny portal do dystrybucji treści i budowania relacji z użytkownikami.

Korzystanie z gotowego silnika portalu jest dużo łatwiejsze i tańsze niż tworzenie całego systemu LMS od zera. Dlatego właśnie takie rozwiązanie zostało wprowadzone przez wielu światowych i polskich wydawców.

Dzwonek.pl i portale oparte o silnik mCourser to nowoczesne platformy edukacyjne umożliwiająca płatną bądź bezpłatną dystrybucję zasobów stworzonych za pomocą narzędzia mAuthor.

Z naszych rozwiązań skorzystali
Dlaczego mCourser?
Elastyczność

Wydawca sam decyduje, w jaki sposób chce dystrybuować treści – materiały mogą być dostępne bezpłatnie, aktywowane za pomocą kodu lub sprzedawane na platformie

Społeczność

Warstwa społecznościowa ułatwia wspólną pracę i interakcję użytkowników, co wzbogaca i uatrakcyjnia proces edukacyjny

Dostępność

Platformy oparte o silnik mCourser dostępne są z każdego komputera, tabletu lub smartfonu podłączonego do Internetu, a także offline dzięki dedykowanej aplikacji

Kompatybilność

Pełna kompatybilność z portalem mAuthor – profesjonalnym narzędziem do tworzenia interaktywnych zasobów edukacyjnych

Pracuj i ucz się także offline!

Brak internetu nie oznacza końca pracy z platformami opartymi na silniku mCoursera. Dzięki dedykowanej aplikacji mLibro wszystkie potrzebne materiały, podręczniki i ćwiczenia możesz pobrać, a następnie uruchomić także offline. Co więcej, następnym razem, kiedy Twoje urządzenie ponownie połączy się z internetem, wszystkie Twoje wyniki i postępy zostaną automatycznie zsynchronizowane z platformą.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Skorzystaj z profesjonalnych narzędzi i dystrybuuj swoje interaktywne treści w wygodny, skuteczny i opłacalny sposób. Skontaktuj się z nami – chętnie podpowiemy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie, a następnie pomożemy Ci je zrealizować!

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość

   Imię *

   Adres e-mail *

   Wiadomość