Dołącz do zespołu Learnetic! [Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych]

Dołącz do zespołu Learnetic! [Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych]

Dołącz do zespołu Learnetic! [Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych] 900 471 Jacek Świątek

Wyślij zgłoszenie i weź udział w rekrutacji Learnetic! Szukamy osób, które razem z nami będą tworzyć interaktywne materiały edukacyjne, z których korzystać będą uczniowie na całym świecie. Pracowite ręce i pomysłowa głowa to wszystko, czego potrzebujesz – całą resztę, w tym obsługę nowoczesnych narzędzi IT i specjalistycznych programów edytorskich, nauczymy Cię sami!

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości obsługi komputera, umiejętności pracy w zespole i samodzielności, terminowości wykonywania prac i znajomości języka angielskiego. Mile widziane będzie natomiast wykształcenie wyższe w zakresie filologii angielskiej oraz  praktyka w realizacji edukacyjnych projektów wydawniczych, drukowanych lub interaktywnych.

Oferujemy  ciekawą, twórczą pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym, kontakt z najnowszymi technologiami oraz możliwość rozwoju, w tym szkolenia z obszaru technologii cyfrowych w edukacji. Możesz liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o dzieło/zlecenia i motywujące wynagrodzenie.

Zobacz pełne ogłoszenie: https://bit.ly/rekrutacja_learnetic0122

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość